O zvířátkách

21. února 2008 v 14:32 |  Vtipy
JEDOVATÍ HADY
Plazí se hadice s hádětem a hádě se ptá maminky: "Maminko jsme my jedovatí?" "Ano, když kousneme, broučku." odpoví maminka synovi. Vtom se hádě zdesí a vyhrkne "Maminečko pomoc! Já jsem se kousl do jazyku."

ZAJÍC NA KONI
Do hospody vstoupí zajíček a povídá: "Jestli ten, kdo mi ukradl koně, ho hned nevrátí, udělám to, co by v takové situaci udělal můj děda." Za chvíli se u hospody objeví kůň. Zajíc chce odejít, ale všichni touží vědět, co by udělal jeho děda. Zajic na to: "No co, šel by domů pěšky."

TUČŇÁCI V AUTĚ
Po dálnici jede auto plné tučňáků, auto zastavi policista a říká: "Pane, vezměte ty tučňáky do zoo." Další den na stejném místě, opět policista zastaví auto plné tučňáků. Akorát tentokrát mají všichni tmavé brýle. Policista se nakloní k řidiči: "Vždyť jsem vám říkal, abyste je vzal do zoo!" "Ale jistě, tam jsme byli včera. Dnes je beru na pláž!"

VÝMĚNNÉ POBYTY
Sedi tučňák na pláži popíjí koktejl a říká si »to je balada«. Mezitím na Jižním pólu: Žirafa se klepe zimou a mumlá si: "Příště na ty výměnný pobyty kašlu."

ČÁP A ŽÁBA
Čáp se prochází okolo rybníka a jedna žába se ho ptá: "Ahoj čápe, co tady děláš?" Čáp na to: "Hledám žáby s velkou hubou." Žába: "Tady žádná není."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tol tol | 27. července 2009 v 7:19 | Reagovat

:-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-|  :-|  :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama